«Школа, чутлива до психічного здоров’я»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398660264_726998026135576_8657856835943853000_n.jpg)
Педагогині Краснокутщини (Оксана Котелевська, Олена В’юнник, Мурафський ліцей) взяли участь в офлайн тренінгу «Школа, чутлива до психічного здоров’я» для вчителів та психологів з Харківщини.
Привернення уваги до психічного здоровʼя — один з основних напрямів організації «GoGlobal», який має на меті підтримувати вчителів та вчити їх основ психологічної самодопомоги. Адже в наш час дуже важливо піклуватись один про одного та вміти вчасно зреагувати у гострій ситуації.
___________
Подія відбулася у межах проєкту «Психологічне та соціально-емоційне навчання для українських шкіл», що розроблений освітньою фундацією «GoGlobal» за підтримки фінської міжнародної неурядової організації Finn Church Aid (FCA).
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398585966_726998052802240_3805200730137432277_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398660264_726998026135576_8657856835943853000_n-1-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/398755400_726997979468914_4619048202152119062_n-300x200.jpg)