Триває атестаційна кампанія
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_121856.jpg)
12 березня 2019 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. За результатами атестації були прийняті відповідні рішення.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_110427.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_111155.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_120605.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_120948.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/20190312_121856-1.jpg)
12 березня 2019 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбулося засідання атестаційної комісії І рівня. За результатами атестації були прийняті відповідні рішення.