Педагогині Костянтинівського ліцею стали учасницями “Catch up! Середня школа” від #GoGlobal
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439188371_1205940410392335_6095771970347522574_n.jpg)
У кінці квітня педагогині Костянтинівського ліцею Валентина ЧЕРЕДНИК, Наталія МАЛЬОВАНА, Людмила ПОНОМАРЕНКО стали учасницями програми “Catch up! Середня школа” від #GoGlobal. Триденна тренінгова програма проходила у м. Києві. ![🏙️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f3d9.png)
![🏙️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te0/1/16/1f3d9.png)
Відвідуючи тренінгові заняття, педагогині мали можливість ознайомитися з методами прямого навчання, із сучасними підходами, орієнтованими на учнів, з методами першої психологічної допомоги, розглядали травмо-інформований підхід, навчалися ідентифікації та управлінню емоціями, технік самодопомоги. ![👩🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1/16/1f469_1f3fb.png)
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
![👩🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tca/1/16/1f469_1f3fb.png)
![👫](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f46b.png)
Компетентні тьютори, обʼєднуючи у групи учасників, практично обігрували різні ситуації.![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
![🤔](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t34/1/16/1f914.png)
Разом з колегами з усієї України створювали колажі, обговорювали різні питання, ділилися досвідом. ![👭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1/16/1f46d.png)
![👭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1/16/1f46d.png)
![👭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1/16/1f46d.png)
![👭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3a/1/16/1f46d.png)
Величезний досвід, незабутні враження![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/422580473_1205940393725670_5992081263902416342_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439139831_1205940480392328_387959070949243225_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439165973_1205940287059014_7774439282992206028_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439172882_1205940207059022_940648796898719034_n-300x200.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439188371_1205940410392335_6095771970347522574_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439188674_1205940503725659_7900028423320922283_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439192386_1205940337059009_4161934060712936678_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439200391_1205940243725685_2895989847575689125_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/439211975_1205940297059013_417626228805828450_n-300x225.jpg)