Арттерапія “Буква імені мого”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/IMG_20240517_210133_300.jpg)
Затишок, емоції, задоволення. Такими словами можна описати зустріч краснокутського розмовно-інтеграційного клубу “РІКА”, яка відбулася в КРАСНОКУТСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 цієї п’ятниці. ![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f3e1.png)
![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f3e1.png)
Разом з дизайнеркою, Ольгою Рибкою, та модераторкою клубу, Оленою Яковенко, відкривали для себе українську типографіку та шрифти, символіку літер, їх візуальне та синтаксичне значення в нашій мові. ![✍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/270d_1f3fb.png)
![✍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdd/1/16/270d_1f3fb.png)
Кожен з нас в цей день обрав свою літеру і ми поринули у захопливий процес візуалізації й зображення наших асоціацій на папері. Ми уявляли та малювали. Кожен своє та в єдиній творчій хвилі. Вивчали та покращували українську завдяки арттерапії, як засобу комунікації, дослідження власних емоцій та думок. ![🧑🏼🎨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1/16/1f9d1_1f3fc_200d_1f3a8.png)
![🧑🏼🎨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1/16/1f9d1_1f3fc_200d_1f3a8.png)
![🖼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1f5bc.png)
![☀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6d/1/16/2600.png)
![🙌🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f64c_1f3fb.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
![💆🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t45/1/16/1f486_1f3fb.png)
![🙋🏻♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t65/1/16/1f64b_1f3fb_200d_2640.png)
![🗣](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
![🖌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t38/1/16/1f58c.png)
В ці непрості часи сьогодення важливо підтримувати одне одного, комунікувати та вивчати своє. Це була чудова зустріч і ми завжди раді бачити вас з нами. ![🤲🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/1/16/1f932_1f3fb.png)
![🤲🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/1/16/1f932_1f3fb.png)
Розмовно-інтеграційний клуб “РІКА” в Краснокутську проводиться ГО Десяте Квітня у партнерстві з Green Art Tour – Громадська організація за підтримки UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні. ![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f310.png)
![🌐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/taa/1/16/1f310.png)