Відбулася зустріч з керівниками закладів дошкільної освіти Краснокутської громади
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/zobrazhennia_viber_2024-05-22_15-38-36-124.jpg)
На базі Краснокутського ЗДО №1 було проведено зустріч з керівниками закладів дошкільної освіти Краснокутської громади щодо впровадження та реалізації проєкту «Покращення доступу до послуг дошкільної освіти в умовах надзвичайних ситуацій та раннього відновлення в Україні» від ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти», який розпочав свою роботу з 10.04.2024 і триватиме до 30.05.2025, до якого будуть залучені діти від 3 до 6(7) років.