Школу екологічного волонтерства в Краснокутській громаді відкрито!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445181032_427490233388360_912379720128503588_n.jpg)
Цієї суботи, в рамках Школи екологічного волонтерства, ми разом з нашою активною молоддю вирушили в захопливу подорож Краснокутським краєм. Учасники мали змогу пройти оновлений культурно-натуралістичний квест “Таємниця Полковника Штепи”, який провів нас через чарівні природні куточки нашого селища. ![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Ми дізналися більше про історію краю, засновників Краснокутська, Петропавлівський монастир, поселення та традиційний побут місцевих жителів, природні та садово-паркові об’єкти. Особливо цікавим було вивчення взаємодії людей з природою. ![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f3e1.png)
![🏡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f3e1.png)
Ключовою частиною квесту стало дослідження ландшафтів, розмаїття природних комплексів та джерел води. Ми обговорювали їхнє значення в минулому і сьогоденні, важливість збереження цих ресурсів та боротьбу із засміченням джерел, струмків, річок та озер. Найважливіше, що ми зрозуміли, – це необхідність нашої громадянської та соціальної участі в охороні навколишнього середовища. На прикладі водних ресурсів ми побачили, наскільки важливо оберігати та підтримувати природні об’єкти нашої громади. ![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![💧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![💧](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t42/1/16/1f4a7.png)
Інтерактивні активності є важливою складовою програми Школи екологічного волонтерства. У майбутньому ми плануємо розвивати та впроваджувати нові формати взаємодії для створення ековолонтерської спільноти, залучення молоді до громадянської активності та гармонійної взаємодії з природою. ![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![🙋🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f64b_1f3fb.png)
![☘️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1/16/2618.png)
![🙋🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf7/1/16/1f64b_1f3fb.png)
Ми чудово провели час разом і готові рухатися далі. ![🎒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/1/16/1f392.png)
![🎒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/1/16/1f392.png)
Проєкт реалізується Green Art Tour – Громадська організація завдяки підтримці Посольства Республіки Словенія в Україні Veleposlaništvo Slovenije v Kijevu – Посольство Словенії в Києві та Міністерства закордонних та європейських справ Республіки Словенія Ministrstvo za zunanje in evropske zadeve RS / Slovenian Ministry of Foreign and European Affairs. ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f49a.png)
![🇸🇮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f1f8_1f1ee.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f49a.png)
![🇸🇮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb8/1/16/1f1f8_1f1ee.png)
Артур Койчуренко
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/444790931_427493370054713_5135369071712514049_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445074996_427490700054980_1784504307956717036_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445076935_427492290054821_1928468442538832195_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445170311_427493670054683_1124195462935811971_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445171123_427492330054817_3183241790361427334_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445181027_427492973388086_167429296614886348_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445181032_427490233388360_912379720128503588_n-300x225.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445181963_427492193388164_2138885794849108180_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445713343_427493956721321_7415570663684472393_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445740343_427492900054760_6499358047453750560_n-300x226.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/445798972_427493036721413_8494632214171639975_n-300x226.jpg)