Виставка малюнків Ради юних лідерів Краснокутщини з нагоди Міжнародного дня захисту дітей
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/20240604_094705-scaled.jpg)
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей Краснокутською молодіжною радою спільно з Краснокутським молодіжним центром “КутОк” проведено виставку малюнків членів та членкинь Ради юних лідерів Краснокутщини з усіх куточків громади на тему “Роль молоді в майбутньому”.
Дякуємо за активність органам учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Краснокутщини!