Проведено нараду директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти і установ освіти Краснокутської громади
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2024/06/zobrazhennia_viber_2024-06-08_13-48-44-308.jpg)
Відділом освіти за участі селищного голови Ірини Карабут 07 червня проведено нараду директорів закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти і установ освіти Краснокутської громади.
Розглянуто питання підсумків діяльності закладів та установ освіти у 2023/2024 навчальному році; інклюзії в дії; досягнень здобувачів освіти та педагогічних працівників громади у 2023/2024 навчальному році; основних аспектів оптимізації мережі закладів освіти громади; благоустрою закладів освіти; співпраці закладів освіти із закладами культури; контролю за відвідуванням дітей уроків, соціально-психологічного супроводу здобувачів освіти та різне.