Проведено засідання комісії райдержадміністрації з питань захисту прав дитини
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/06/img_8843.jpg)
З метою забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей у Краснокутському районі 14 червня 2019 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Олексія Белоцького, в якому взяла участь начальник відділу освіти Олена Медяник.