Розпочато перевірку готовності закладів освіти Краснокутщини до нового 2019/2020 н.р.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/08/68378887_449697678918119_5230511701073330176_n.jpg)
05.08.2019 розпочато перевірку готовності закладів освіти Краснокутського району до нового 2019/2020 н.р.
Районна комісія на чолі з першим заступником голови Краснокутської РДА Оленою Губарєвою відвідали Краснокутську ЗОШ №2, Краснокутський ДНЗ №3, Пархомівську ЗОШ, Пархомівський ДНЗ, Каплунівський НВК, Козіївську ЗОШ, Козіївський ДНЗ, Городнянську ЗОШ та Краснокутський ДНЗ №2.