«Будуймо Європу в Україні»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/70638235_474167979804422_5920790976506363904_n.jpg)
18 вересня 2019 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» відбулася зустріч керівників закладів освіти різних рівнів з представниками Європейського Союзу в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні».
Зустріч була присвячена освітнім програмам Європейського Союзу та можливому співробітництву українських закладів освіти у європейських освітніх проєктах.
У заході взяла участь завідувач Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 1 Лариса Панчішна і отримала сертифікат учасника.