Відбувся масовий профорієнтаційний захід за участю Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/73321718_491574361397117_9074792393483485184_n.jpg)
17 жовтня 2019 року на базі Краснокутської гімназії відбувся масовий профорієнтаційний захід за участю Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова. Його відвідали близько 160 учнів 10-11-х класів закладів загальної середньої освіти нашого району.
Представники університету зорієнтували учнів шкіл у виборі майбутньої професії, детальніше познайомили з навчальним закладом та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців.
Шкільна молодь була ознайомлена з усіма факультетами ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, можливостями розвитку творчих здібностей у спортивному комплексі та студентському клубі. Викладачами університету була надана інформація щодо змін у вступній кампанії 2020 року. Учнів запросили відвідати День відкритих дверей, який відбудеться 19 жовтня 2019 року.
Захід пройшов у веселій, дружній атмосфері та залишив в пам’яті учнів незабутні враження.