«Формування наскрізних умінь у процесі дослідницько-пошукової діяльності у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/72998238_533338530810845_2610342712892719104_n.jpg)
19.10.2019 на базі Краснокутської гімназії тренером-педагогом Келебердою В.В., вчителем початкових класів Качалівської ЗОШ l-lll ступенів, було проведено друге заняття спецкурсу для вчителів 1-2 класів НУШ за темою «Формування наскрізних умінь у процесі дослідницько-пошукової діяльності у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ».