Вітаємо переможця обласного зонального етапу щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області з настільного тенісу
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/74286308_537886200356078_1122225214428545024_n.jpg)
24 жовтня команда Краснокутського району взяла участь в обласному зональному етапі щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» серед учнів закладів загальної середньої освіти Харківської області з настільного тенісу, який відбувся в м.Валки та посіла почесне l місце. Вітаємо команду-переможців — учнів Мурафської, Козіївської, Качалівської ЗОШ l-lll ступенів: Савко Анатолій, Корнієнко Олексій, Нестеренко Максим, Цебинога Яна, Приходько Каріна, Коржан Діана; учителі фізкультури: Ткаченко Костянтин Андрійович та Власенко Олександр Петрович.