30 жовтня 2019 року вихованці гуртка-учні Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/73546692_398391627711352_7831721745831690240_n.jpg)
30 жовтня 2019 року вихованці гуртка-учні Качалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів долучилися до Всеукраїнського конкурсу «Парки – легені міст і сіл».
Мета акції – привернення уваги дітей до екологічних проблем, формування дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, важливості збереження природної спадщини, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму, прагнення берегти природу рідної землі та країну.