Інтерактивний тренінг “Авіація на захисті дитинства” для учнів Краснокутської ЗОШ №2
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48358432_341960379691850_5565553853497081856_n.jpg)
На запрошення учня 7 класу Краснокутської ЗОШ І-ІІІ ступенів #2 Кулика Костянтина до навчального закладу завітав начальник Департаменту авіації спеціального призначення, голова “Цивільного повітряного патруля” Ю.Б.Покусай. Для учнів 6 та 7 класів Юрій Борисович провів інтерактивний тренінг “Авіація на захисті дитинства”. Діти були дуже раді такій зустрічі та з вдячністю вслухалися в кожне слово почесного гостя.
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48357495_341960413025180_5884699795087425536_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48368638_341960169691871_4806437028382113792_n.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/48411396_341960209691867_6103285528482807808_n.jpg)