Фахівці Краснокутського ІРЦ взяли участь в обласному семінарі-практикумі «Супровід дітей з особливими освітніми потребами вчителем-логопедом та вчителем- дефектологом»
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/74888326_502376450316908_5105672966172049408_n.jpg)
31 жовтня 2019 року вчителі-логопеди Краснокутського ІРЦ Галина Різник та Валентина Бойченко і вчитель-дефектолог Краснокутського ІРЦ Тетяна Саломахіна взяли участь в обласному семінарі-практикумі «Супровід дітей з особливими освітніми потребами вчителем-логопедом та вчителем- дефектологом» на базі КВНЗ “Харківська академія неперервної освіти”.