Учителі 3-4-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району отримали сертифікати
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/74894434_548395202638511_6700241864722743296_n.jpg)
Учителі 3-4-х класів закладів загальної середньої освіти Краснокутського району, які пройшли навчання на курсах підвищення кваліфікації за темою «Особливості організації освітнього процесу у 1-му класі в умовах упровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти», отримали сертифікати.
Вітаємо педагогів!
Бажаємо невичерпних творчих сил, здобутків, здійснення планів та задумів!