Проведено підсумкове заняття з охорони праці та безпеки життєдіяльності для працівників Краснокутського ДНЗ №3
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_7983.jpg)
25.11.2019 проведено підсумкове заняття з охорони праці та безпеки життєдіяльності для працівників Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла – садок) №3 інженером з охорони праці групи по централізованому господарському обслуговуванню відділу освіти Краснокутської РДА Іриною Шостак. Акцентами заняття стали питання безпеки в закладі освіти, пожежної та електробезпеки.