Відбувся другий завершальний тренінг з підготовки шкільних експертів/-ок у Центрі гендерної культури
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/79983042_795504954195917_1223395458303393792_n.jpg)
07 грудня 2019 року віце-директорка Колонтаївської ЗОШ Оксана Пономаренко, педагогині Світлана Перепелиця і Юлія Рудас відвідали другий завершальний тренінг з підготовки шкільних експертів/-ок у Центрі гендерної культури (м.Харків).
У другому модулі ознайомилися з інформацією про становище жінки у традиційній українській культурі, засвоїли можливості та інструменти роботи шкільного/-ї експерта/-ки у шкільному освітньому середовищі, розглянули питання гендерного аудиту, що був проведений в якості домашнього завдання.
Наприкінці тренінгу пройшли онлайн-тест “kahoot”, що складався з 30 запитань на гендерну тематику (і здобули 3 місце за результатами серед 15 учасниць).
За участь у тренінгу отримали сертифікати.