Вихідні – з користю і відпочинком
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG-3fd236de234b15fb026108b5d94a1f0a-V.jpg)
7 грудня 2019 року вихованці гуртків Краснокутського ЦДЮТ «Настільний теніс» (керівник М. Калініченко) і «Народознавство» (керівник С. Бутенко) здійснили поїздку до м. Харкова. Відвідавши виставку з народознавства «Слобожанські мотиви» у Харківському історичному музеї, діти отримали знання про народні традиції, історію Слобожанського краю, пригадали народні звичаї і обряди рідної України. Учасники екскурсії прогулялися по площі Конституції, на якій мали змогу сфотографуватися поряд з воєнною технікою та зробити фото на згадку біля новорічних скульптур.
Відпочивали у аквапарку «Джунглі» – найкращому місці організованого дозвілля, куди звідусіль з’їжджається дітвора і не тільки Харківської області. На завершення чудового відпочинку відвідали кафе McDonald’s, а повертаючись додому, дітвора милувалася вечірніми вогниками передсвяткових вулиць улюбленого міста Харкова.