Щасливого Нового року і радісного Різдва!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/thumb-article-410x269-ba5f.jpg)
Дорогі колеги!
Нехай Новий 2020 рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе із собою смак нових перемог, впевненість у правильності обраної мети та енергію для її досягнення. І нехай у наступному році у Вашому житті з’явиться стільки бажань, скільки вогників на новорічній ялинці і стільки можливостей, скільки бульбашок у келиху з шампанським.
Усього Вам найнеймовірнішого та захоплюючого!
Щасливого Нового року і радісного Різдва!
З повагою від імені колективу
Начальник відділу освіти
Краснокутської райдержадміністрації
Олена Медяник