Учні та вчителі приєдналися до Всеукраїнської акції пам’яті жертв Голокосту
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/01/82696987_197193364721026_1150000274010537984_n.jpg)
27 січня 2020 року в Олексіївській ЗОШ І-ІІІ ступенів та Слобідській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено скорботну лінійку. Учні та вчителі приєдналися до Всеукраїнської акції пам’яті жертв Голокосту “Шість мільйонів сердець”: запалили’ шість свічок, кожна з яких символізує 1 млн загиблих унаслідок трагедії, та пом’янули мільйонні жертви хвилиною мовчання.