29 січня 2020 року до Дня пам’яті Героїв Крут в закладах загальної середньої освіти проведені тематичні заходи
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/84189333_198795321227497_9446080487882752_n.jpg)
?️29 січня 1918 року стався легендарний бій під Крутами, який є справжнім символом мужності та рішучості, відваги та нескореності духу українців у боротьбі за власну державу, її становлення, самостійність та незалежність. І сьогодні виповнюється 102 роки з дня героїчного подвигу, здійсненого трьома сотнями студентів, який увійшов в історію України як Бій під Крутами. Героїзм молодих українців довгі роки служить прикладом для багатьох поколінь.
29 січня 2020 року до Дня пам’яті Героїв Крут в закладах загальної середньої освіти проведені тематичні заходи.