Вітаємо Новосельцеву Анастасію з почесним lll місцем в ll (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/52478497_382865882524778_2257803976101593088_n.jpg)
Вітаємо Новосельцеву Анастасію, яка посіла почесне lll місце в ll (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція “Агрономія”)!
Дякуємо Рич Оксані Валентинівні, вчителю Пархомівської ЗОШ l-lll ступенів за підготовку Анастасії!
Бажаємо Вам нових злетів та перемог!