Відбулася урочиста церемонія нагородження переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і їх наставників
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_0322.jpg)
11.03.2020 у КЗ “Будинок вчителя” відбулася урочиста церемонія нагородження переможців X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і їх наставників.
В урочистій церемонії нагородження взяли участь Кулик Маргарита, учениця 5 класу Колонтаївської ЗОШ l-lll ступенів, та її наставник – учитель української мови та літератури Колонтаївської ЗОШ l-lll ступенів Гончаренко Любов Іванівна.
Вітаємо наших переможців. Бажаємо успіхів, натхнення та нових перемог!