Учні Пархомівської школи відвідали урочисті заходи в Пархомівському художньому музеї їм. П.Ф. Луньова, присвячені 100-річчю з Дня народження П.Ф. Луньова
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/01/50103850_240133796887321_7557075144351416320_n.jpg)
15 січня 2019 року відбулося вшанування пам’яті Панаса Федоровича Луньова з нагоди 100-річчя від його Дня народження.
Урочисті заходи розпочалися зі святкової лінійки у Пархомівській ЗОШ І – ІІІ ступенів, де свого часу викладав П.Ф.Луньов.
О 12.00 год. було урочисто відкрито виставку, присвячену пам’яті його засновника. На відкритті були присутні і виступали учні і друзі Панаса Федоровича, сучасні художники і мистецтвознавці із Харкова, Києва, Полтави, смт Краснокутськ, с. Пархомівка.
Велике враження на присутніх справило відео-інтерв’ю з Панасом Федоровичем Луньовим, записане директором Харківського художнього музею В.В.Мизгіною у середині 1990-х років.