Автопарк шкільних автобусів оновлено

Організація регулярного безоплатного перевезення учнів до місць навчання і додому є складовою частиною забезпечення реалізації прав громадян на здобуття загальної середньої освіти.

Для вирішення питання підвезення дітей і педагогів у Краснокутському районі до закладів освіти придбано два шкільних автобуса, один з них обладнаний місцями для дітей з особливими потребами.

Придбання транспортних засобів дозволить виконати державні соціальні гарантії в частині надання рівного доступу жителям району до отримання освіти незалежно від місця проживання. Оновлення автопарку забезпечує підвезення до місця навчання і в зворотному напрямку учнів і педагогічних працівників, які проживають за межею пішохідної доступності від навчальних закладів, заощадити бюджетні кошти, які витрачалися на постійні ремонти зношених автобусів.

За останні три роки шкільний автопарк поповнився 8 автобусами. Тільки у 2019 році придбали 4 нових шкільних автобуси, на ще один триває тендерна процедура. У 2017-2018 роках – три. Це рекордна кількість, порівняно з минулими роками.