Авторський науково-практичний семінар Авраменка О.М. «Моделювання сучасного уроку української мови та літератури»

27 лютого 2019 року КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» на базі КЗ «Харківська обласна мала академія наук» Харківської обласної ради був проведений авторський науково-практичний семінар Авраменка О.М., доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», автора підручників з української мови та літератури, дидактичних матеріалів для підготовки до ЗНО, за темою «Моделювання сучасного уроку української мови та літератури».

У семінарі взяло участь 267 педагогів Харківщини.

Від Краснокутського району участь взяла учитель української мови та літератури Дублянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валентина Мілюта.

У межах семінару Олександром Миколайовичем було проведено два майстер-класи: з культури мовлення: як розширювати лексичний запас учнів, і з підготовки до ЗНО.

Крім того, обговорили дуже важливе й актуальне питання: яким має бути сучасний урок, його структуру, на яких етапах доречно пропонувати учням компетентнісно-орієнтовані завдання та як формувати в них ключовi компетентностi.

Учителі-філологи Харківщини мали можливість після семінару поспілкуватися з майстром рідного слова та отримати від нього такі потрібні їм поради.

На згадку про цю зустріч пану Олександру подарували книгу про Харківщину.