«Багата талантами Краснокутщина»

Сьогодні, 31 травня, у день захисту дітей, поблизу пам’ятника І. Штепі, численну аудиторію дивували своєю майстерністю гуртківці Краснокутського центру дитячої та юнацької творчості й вихователі пришкільних таборів.
Стежку до осередку творчості обрамляли вазони з квітами, виконані у техніці декупаж, дбайливо висаджені юними любителями прекрасного. А в затінку дерев усі бажаючі могли долучитися до таїнства плетіння зелених віночків з польових квітів, виготовлення ляльок-мотанок і виробів з солоного тіста, брелочків з яскравих ниток, майстрування весняних квітів з кольорового картону, майстер-класу з малювання, переглянути виставку кращих робіт гуртківців, відвідавши виставку «Багата талантами Краснокутщина».
Гарного настрою додавала святково оформлена фотозона, поблизу якої мали змогу зробити світлини гості свята. А дівчатка з гуртка «Натхнення», убрані в яскраві костюми, радо фотографувалися з гостями та розважали їх танцями. 
Поспівавши пісень та поводивши хороводи з учасниками гуртка «Веселка», учасники дійства потрапили у світ справжнього щасливого дитинства. Адже тисячі усміхнених дитячих облич дивилися на перехожих зі світлин, представлених для участі у виставці фотографій з одноіменною назвою «Щасливе дитинство».
На свято завітали діти з усіх куточків Краснокутського району. І в підтвердження тому стала повністю розмальована карта «Позашкілля Краснокутщини», виготовлена майстринею-художницею Людмилою Курман та вихованцями гуртка «Образотворче мистецтво». На карті кожен маленький мешканець знайшов свою сільську раду та відмітив на її території свій гурток, намалювавши його емблему.
Вихованці групи «САТОРІ», неодноразові переможці обласних чемпіонатів Полтавської, Харківської та Сумської областей, влаштували видовищний показ прийомів карате. Юні бійці вражали вправністю, впевненістю й синхронністю рухів. І це не дивно, адже у Анастасії Мацюк, вихованки секції, вже є чорний пояс, а Кіріл Замурей щойно його отримав. Усіма цими здобутками спортсмени завдячують своєму учителю, сансею В’ячеславу Ожерельєву.

ВІДЕО СВЯТА: https://www.youtube.com/watch?v=Frn61AuaY_E&feature=share