Безпека життєдіяльності – понад усе!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/71520989_485009162053637_7386205368038195200_n.jpg)
В закладах освіти проведено первинні інструктажі та бесіди з питань безпечної життєдіяльності учнів, зокрема: уроки-бесіди з електробезпеки та профілактики травмувань із оформленням записів у відповідних журналах.
Неодмінною умовою використання електричної енергії має бути дотримання елементарних вимог електробезпеки. Тож, в закладах середньої та дошкільної освіти постійно оновлюються тематичні стенди, куточки, папки-пересувки з електробезпеки, пожежної та техногенної безпеки, безпеки життєдіяльності.
В усіх закладах освіти активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу з електробезпеки з батьками, яка проводиться у формі лекцій-консультацій, дискусій та бесід.