Давайте разом шукати світло в освіті

🏫 8 березня 2024 року за сприяння Краснокутського молодіжного центру та відділу освіти Краснокутської селищної ради на базі локації “Простір, дружній до дитини” (Краснокутський ліцей №1) проведено тренінг для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Краснокутської громади.

🎙️ Тренерками Тетяною Федорець та Юлією Колєсніковою розглянуто актуальну на сьогодні тему “Підвищення життєстійкості, розвиток м’яких навичок, профорієнтацій та працевлаштування, підтримка психічного здоров’я підлітків і молоді”.

📌 Основною метою тренінгу була підготовка освітян до посилення стійкості молоді до економічних викликів шляхом розвитку та зміцнення у них м’яких навичок і формування попиту на якісні профорієнтаційні послуги для покращення ситуації на ринку праці країни.

Девіз дня: “Давайте разом шукати світло в освіті”❗

Дуже приємно, що колежанкам тема тренінгу «зайшла», як кажуть по-молодіжному ☀️ І вдвічі приємніше від того, що педагоги Краснокутської громади розвиваються у різних напрямках, беручи участь в актуальних заходах сьогодення.

☝️ Заходи реалізуються за сприяння ГО «Відповідальні громадяни» https://www.facebook.com/groups/ogdonbass/