«День метелика» у Козіївському таборі

Швидко сплинув навчальний рік, для учнів настала пора незвичайних вчинків, нових вражень, пора нового яскравого життя –  канікули, відпочинок! А для 100 дівчаток і хлоп’ят  дитячий заклад «Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»» на базі Козіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів став джерелом позитивних емоцій, дружби, доброти та здоров’я.

   Кожен табірний день має свою назву та цікаві пізнавальні завдання, які допомагають дітям розкрити творчі здібності, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Другий день зміни, 28 травня, приніс дітям особливе задоволення, тому що був яскравим, у вигляді різнобарвного метелика. Ми проводимо «День метелика»!

 Наші діти – це скринька з фантазією, талантом, упевненістю в собі. Тож вони із задоволенням створювали малюнки із метеликів, брали участь у дефіле «Я – метелик», малювали на асфальті. Неперевершені враження та феєричні емоції супроводжували протягом цілого дня. Вихованці отримали масу задоволення та позитиву, гарно відпочили, активно провели свій вільний час.