День вишиванки у закладах освіти Краснокутщини
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/05/97942057_635346287019923_9122787033813614592_n.jpg)
Сьогодні, 21 травня, з нагоди Дня вишиванки проводиться онлайн святковий флешмоб «Вишиванку одягай – Україну прославляй!» за участю дітей закладів освіти Краснокутського району.
Українська вишиванка – це національна святиня! Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!