«День зустрічі птахів» у Краснокутському ДНЗ №1

Птахи – посланці миру, вони не знають державних кордонів і несуть радість і захоплення усім людям. Птахи – частинка природи, які потребують любові. Окрім того, що вони дарують нам чудовий спів, птахи контролюють баланс популяції комах, а також прибирають з вулиць залишки харчових продуктів. Щоб охороняти пташок, треба їх знати і любити, знати все про їх життя, а саме: чим живляться, де живуть.
1 квітня в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №1 відбулося традиційне свято «День зустрічі птахів». 
Прихід весни у нашому селищі неможливо уявити без квітучих садків та різнобарвного пташиного співу. Вихованці дитячого садка з нетерпінням очікували весни, важливим вісником якої був приліт птахів. 
Вихователі розповідали про птахів казки, малювали, співали пісні. Вихованці дізнавалися про незвичайні пташині мандри, про те, як з кожним роком зменшується чисельність видів птахів. Багато з них стають рідкісними або й зовсім зникають. Для того, щоб запобігти зникненню птахів, їх треба вивчати, знати їхні потреби й охороняти.
Тож нехай бажання допомогти ближньому стане для маленьких громадян України мотивом на шляху до шляхетних звершень!