Для дошкільнят Краснокутського ДНЗ №1 «Веселка» екоосвітяни НПП «Слобожанський» провели еколого-освітній захід
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2019/03/52819609_1458056337663298_2600824829141581824_n.jpg)
Для дошкільнят Краснокутського ДНЗ №1 «Веселка» екоосвітяни НПП «Слобожанський» провели еколого-освітній захід «Охорона дикої природи», який відбувся до Всесвітнього дня дикої природи.?
Під час заняття дітей ознайомили з тваринами та рослинами, які знаходяться на межі зникнення, й, звичайно, з основною книгою природолюбів — Червоною книгою України. По завершенню був проведений майстер-клас з виготовлення червонокнижного метелика з паперу.?