Для учнів, які в 2020 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, проведено уроки щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами

З метою належної підготовки до реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання випускників закладів загальної середньої освіти Краснокутського району відділом освіти Краснокутської районної державної адміністрації ознайомлено керівників закладів загальної середньої освіти з презентаційними та методичними матеріалами,   інформаційними повідомленнями Харківського РЦОЯО щодо реєстрації на ЗНО-2020.

У закладах загальної середньої освіти призначено осіб, відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів учнів, які складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

Для учнів, які в 2020 році складатимуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО, організовано і проведено у закладах освіти уроки щодо ознайомлення з інформаційними ресурсами сайтів Українського ЦОЯО та Харківського РЦОЯО.

Крім того, учні та їх батьки мають змогу ознайомитися з  інформацією щодо реєстрації на ЗНО-2020 на інформаційних стендах у закладах освіти  та на відповідних розділах офіційних сайтів закладів освіти.

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 3 лютого і триватиме до 24 березня.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років). Отримати від регіонального центру Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 17 березня 2020 року.

Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».