Для учнів та учениць 11-х класів ліцеїв Краснокутської громади і вчителів предмета «Захист України» проведено захід військово-професійної орієнтації молоді

06 грудня відділом освіти Краснокутської селищної ради за сприяння четвертого відділу Богодухівського РТЦК та СП Харківської області для учнів та учениць 11-х класів ліцеїв Краснокутської громади і вчителів предмета «Захист України» проведено захід військово-професійної орієнтації молоді.

Участь у заході взяли представники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м. Львів) та Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації (м. Полтава).

* Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного — вищий військовий навчальний заклад Міністерства оборони України, який здійснює підготовку військових фахівців і студентів з вищою освітою за спеціальностями відповідно до ліцензії в межах ліцензованого обсягу за ступенями вищої освіти бакалавр та магістр командного, інженерного та гуманітарного фаху для механізованих, танкових, інженерних, ракетних військ і артилерії, артилерійської розвідки а також фахівців морально-психологічного забезпечення та музичного мистецтва.

https://www.asv.mil.gov.ua/?q=informaciya-dlya-vstupnykiv

*Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації здійснює підготовку фахівців за освітньо-професійним ступенем фахової передвищої освіти “фаховий молодший бакалавр” та початковому рівні (короткий цикл) вищої освіти за освітньо-професійним ступенем ” молодший бакалавр “для проходження військової служби за контрактом на посадах сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України.

https://www.viti.edu.ua/college

 

Також для ліцеїстів представниками добровольчого формування Краснокутської територіальної громади проведені теоретико-практичні заняття з мінно-вибухової безпеки і тактичної медицини.