До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи закладами освіти Краснокутської селищної ради проведено цикл заходів
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/zobrazhennia_viber_2021-04-26_16-43-27.jpg)
До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи закладами освіти Краснокутської селищної ради проведено цикл цікавих та пізнавальних заходів, а саме: виставки дитячих творчих робіт, уроки пам’яті, перегляд відеоматеріалів, тематичні виставки художньої та історичної літератури, фотовиставки, години спілкування, лекції, бесіди.
Учнівську молодь залучено до створення тематичних відеороликів та до участі в освітньо- мотиваційному проєкті “Слідами CHORNOBYL”.