“Дитячий садок – осередок для сталого розвитку”
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/100_8726.jpg)
Поняття сталого розвитку – це цілий напрям освіти, який передбачає формування у людей такої моделі поведінки, яка дозволяє, не знижуючи сьогоднішній рівень життя, дбати про наступні покоління. Тому семінар-практикум для вихователів Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 3 на тему “Дитячий садок – осередок для сталого розвитку”, проведений вихователем вищої категорії Ксеніч Ларисою був дуже актуальним та корисним.