Екскурсія до Краснокутської дитячої бібліотеки-філії
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/zobrazhennia_viber_2023-03-27_00-36-17-901.jpg)
Команда молодіжно-освітнього простору «КутОК» разом з юними краснокутцями, у межах весняної програми проєкту «Спільно. Точки зустрічі», минулими вихідними завітали до Краснокутської дитячої бібліотеки-філії. Завідувачка Оксана Халепа познайомила маленьких читачів із захоплюючим світом книг та запросила малечу відвідувати бібліотеку разом з батьками.
Проєкт реалізується молодіжно-освітнім простором «КутОК» у співпраці з ГО Фонд «Професійний розвиток Харкова» та за підтримки Дитячого фонду UNICEF Ukraine і Міністерства молоді та спорту України.