Функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти в оздоровчий період
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/zobrazhennia_viber_2021-06-23_08-47-17-2.jpg)
18 червня 2021 року заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Валентина Колонтаєвська та директор Краснокутського ЗДО №1, голова ради директорів закладів дошкільної освівти Краснокутської громади Лариса Панчішна взяли участь в онлайн-семінарі за темою “Функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах дошкільної освіти в оздоровчий період”, який організувало Управління Державної служби якості освіти у Харківській області.