Ініціативна група Краснокутської громади взяла участь у навчанні BOOT CAMP «МЕНЕДЖМЕНТ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ ТА ПРОСТОРІВ» (Дніпропетровська область)

У межах проєкту «Створення молодіжних центрів для підтримки підлітків та молоді» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії (GoJ) ініціативна група Краснокутської громади у листопаді взяла участь у навчанні BOOT CAMP «МЕНЕДЖМЕНТ МОЛОДІЖНИХ ЦЕНТРІВ ТА ПРОСТОРІВ» (Дніпропетровська область).

Протягом 3-денного навчального табору були розглянуті теми історії виникнення молодіжних центрів, дослідження потреб молоді в громаді, цільової аудиторії та напрямів роботи молодіжного центру, форм організації роботи з молоддю. Також учасники мали змогу створити проєкт дизайну молодіжного центру, ознайомилися з індикаторами ефективності діяльності молодіжного центру, почули, як шукати ресурси та налагодити комунікації, і, звісно, публічно прозвітувати про роботу молодіжного центру.

Під час  командотворення та неформального спілкування команди молоді з 6-ти громад Харківщини познайомилися між собою, поспілкувалися одне з одним, поділилися своїм досвідом, окреслили плани та ідеї на майбутнє.

На завершення навчання усі учасники отримали сертифікати державного зразка.

Дякуємо організаторам та спікерам за змістовні і насичені дні інтенсивного навчання, яке допомогло неймовірно класно прокачати навички, ближче познайомитися та призвести до значних поліпшень у результативності команди.

 

*Основною ціллю проєкту є відновлення та будівництво сучасних молодіжних центрів в Пісочині, Балаклії, Чугуєві, Валках, Кегичівці та Краснокутську. Проєкт реалізовує ГО «Український професійний розвиток», який надає підтримку на кожному етапі створення міцної команди молодіжного центру, починаючи з залучення активної молоді і завершуючи розробкою спеціалізованої навчальної програми для формування стійких та продуктивних команд.

Учасники займатимуться створенням і розвитком молодіжних центрів у шести громадах Харківської області за всебічної підтримки партнерів.

Діяльність центрів буде спрямована на саморозвиток юнацтва, задоволення культурних та освітніх потреб, а також підтримку ініціатив з вирішення актуальних проблем громади.

 

Довідково:
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює в більше ніж 190 країнах і територіях, щоб створити справедливий світ для кожної дитини. За 75 років діяльності ЮНІСЕФ допоміг врятувати більше дитячих життів, ніж будь-яка інша гуманітарна організація світу. Війна в Україні спричинила низку серйозних гуманітарних викликів у всіх регіонах країни. Оскільки молодь є однією з рушійних сил громад, ЮНІСЕФ у межах програм для підлітків та молоді заохочує до розв’язання цих проблем.

Уряд Японії (GoJ) – вищий орган виконавчої влади Японії, що співпрацює з ЮНІСЕФ. З початку повномасштабної війни партнерство уряду Японії та ЮНІСЕФ забезпечило оперативну гуманітарну відповідь. Допомога від японського уряду надається в межах всебічної підтримки, зокрема забезпечення інтегрованих соціальних послуг, таких як освіта, охорона здоров’я, санітарія та гігієна, для дітей та їхніх родин, які постраждали від війни.

ГО «Український професійний розвиток» — це українська неурядова громадська організація, діяльність якої з 2012 року спрямована на підвищення рівня спроможності та матеріального добробуту громадян України шляхом сприяння працевлаштуванню та самозайнятості.