Ініціативна команда презентувала ключові пріоритети проєкту програми підтримки молоді громади

У Краснокутській громаді ініціативна команда – робоча група у складі представників молодіжного сектору відділу освіти, депутатського корпусу Краснокутської селищної ради та Краснокутської молодіжної ради  зі створення  програми розвитку молоді у своїй громаді на основі локальних даних та потреб молоді –  презентувала ключові пріоритети проєкту програми підтримки молоді громади перед органом місцевого самоврядування.

Метою програми є створення умов і можливостей для самореалізації та розвитку спроможності і громадської участі молоді в Краснокутській громаді, зростання рівня соціальної та громадської активності, зростання рівня економічної спроможності молоді, формування культури здорового і безпечного способу життя.

Визначено основні напрямки програми, серед яких розвиток неформальної освіти, дозвілля молоді, розвиток молодіжної інфраструктури, громадянськість і патріотизм, зайнятість молоді.

Програма буде діяти протягом п’яти років, починаючи з 2025 року. Даний проєкт втілюється у програмі «Мріємо та діємо» Краснокутською громадою, яка увійшла у 12-тку учасниць з усієї України у межах проєкту «Творимо молодіжну політику в громаді разом з молоддю».

 

Програма «Мріємо та діємо» (https://www.facebook.com/mriemotadiemo) впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.