Клас безпеки відкрито у Колонтаївському ліцеї

Восени 2022 року Уряд України схвалив процес створення та функціонування у закладах освіти класів безпеки. Це передбачає посилення профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності здобувачів освіти,  що сприятиме формуванню в учнів здоров’язбережувальних компетентностей, знань правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, надання домедичної допомоги.

У Краснокутській громаді передбачено створення таких класів безпеки спочатку в опорних закладах, а потім у всіх закладах освіти.

Створення та функціонування класів безпеки сприятиме систематичній підготовці дітей та молоді з питань цивільного захисту, особистої безпеки, здорового способу життя та формування навичок самозахисту і рятування в умовах надзвичайних ситуацій.

До роботи у класах безпеки (з можливістю дистанційного доступу до занять) будуть залучатися педагогічні працівники, фахівці ДСНС, Національної поліції, медичні працівники, учасники бойових дій, фахівці з мінної безпеки тощо.

          28 червня 2023 року клас безпеки обладнано та відкрито у Колонтаївському ліцеї Краснокутської селищної ради (директорка Зоряна Казакова).