Краснокутська громада долучилася до естафети підняття Олімпійського прапора з нагоди відкриття Олімпійських ігор в Токіо

             23 липня Краснокутська громада долучилася до естафети підняття Олімпійського прапора з нагоди відкриття Олімпійських ігор в Токіо. Краснокутський селищний голова Ірина Карабут разом з  юними спортсменами – вихованцями Краснокутської дитячо-юнацької спортивної школи –  та  вихованцями Краснокутського закладу дошкільної освіти №1 підняли стяг, побажавши українським олімпійцям перемог та успіхів.

             Крім того, представники Краснокутської селищної громади взяли участь в обласній онлайн-конференції з нагоди відкриття Ігор Олімпіади Токіо 2020.

Довідково:

У п’ятницю, 23 липня, у столиці Японії триває офіційна церемонія відкриття XXXII літніх Олімпійських ігор. Олімпіада в Токіо пройде з 23 липня по 8 серпня. Перші змагання розпочнуться 24 липня.
Зазначимо, що токійська Олімпіада мала відбутися 2020-го, але через пандемію її перенесли на рік. При цьому назву «Олімпіада-2020» організатори вирішили залишити.
Близько 11 тисяч спортсменів більш ніж з 200-т країн виступлять в 33-х видах спорту і розіграють 339 комплектів нагород.
Україну на головному спортивному форумі чотириріччя представлятимуть 158 олімпійців у 25-ти видах спорту (30-ти дисциплінах): бадмінтоні, боксі, боротьбі вільній (та жіночій) греко-римській, важкій атлетиці, велоспорті (шосе, трек, маунтенбайк), веслуванні академічному, веслуванні на байдарках і каное (веслувальному слаломі), гімнастиці спортивній, гімнастиці художній, дзюдо, карате, кінному спорті, легкій атлетиці, плаванні, плаванні артистичному, стрільбі з лука, стрільбі кульовій, стрибках у воду, стрибках на батуті, сучасному п’ятиборстві, тенісі, тенісі настільному, тріатлоні та фехтуванні.
Прапор України під час церемонії нестимуть найдосвідченіші спортсмени нашої команди – олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич та чемпіон світу з фехтування Богдан Нікішин.
Це буде сьома літня Олімпіада в історії незалежної України. До цього наші атлети виступали в Атланті-1996, Сіднеї-2000, Афінах-2004, Пекіні-2008, Лондоні-2012 та Ріо-де-Жанейро-2016. Загалом на літніх Іграх українці здобули 121 медаль (35 золотих, 30 срібних та 56 бронзових).

Харківщину представлятимуть 16 спортсменів. Вони змагатимуться у таких видах спорту: фехтування, важка атлетика, теніс настільний, плавання синхронне, легка атлетика, бокс, теніс.