Краснокутські юні гирьовики

З 28 лютого по 2 березня у м. Полтава проведено чемпіонат України з гирьового спорту, у якому взяла участь збірна команда Харківської області.

До складу команди  увійшли троє вихованців Краснокутської ДЮСШ  – Євген Шатоха, Артем Сургай  та Нікіта  Прокопюк   (тренер Роман Дударик).

Всього на змагання з’їхалося  понад 200 учасників віком від 12 до 18 років із тринадцяти областей. Під час кількаденного турніру спортсмени та спортсменки з різних куточків України змагалися у піднятті гир за визначений часовий проміжок. Переможців та призерів визначали в особистому та загальнокомандному заліках.

Юні краснокутці (вікова  категорія U-12) змагалися у у вагових категоріях до 50 кг та +50.

У двоборстві Шатоха Євген посів 6 місце  (+50), Сургай Артем- 11 місце (+50), Прокопюк  Нікіта  – 12 місце (вагова категорія до 50 кг).

Хлопці дуже відповідально поставилися до підготовки та участі у змаганнях, адже для них це були перші старти такого високого рівня.  Юнаки здобули неоціненний досвід та, відчувши атмосферу  змагань,  зрозуміли, як багато ще потрібно працювати, щоб досягти п’єдесталу пошани.

Юні спортсмени та їх  наставник щиро дякують  Збройним Силам України за можливість тренуватися, брати участь у змаганнях та повноцінно жити у  цей надскладний для нашої країни час.