Краснокутський ДНЗ №1 – спортивний :)

 

Літо є найсприятливішим періодом для зміцнення здоров’я, загартування та всебічного розвитку дітей. Від того, наскільки змістовно та правильно буде організоване дитяче буття у цей період, залежатиме успішність та ефективність відпочинку маленьких вихованців.

Саме тому Краснокутський дошкільний навчальний заклад №1 завжди ставить перед собою важливу мету – створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. І повноцінний фізичний розвиток дітей ніколи не був винятком з цього переліку. Вирішенню цього завдання в поточній літній оздоровчій кампанії в повній мірі сприяє оновлення матеріальної бази, зокрема оснащення спортивної зали та групових кімнат новими фізкультурно-ігровими комплексами і встановлення на території закладу сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Фізкультурні заняття, рухливі ігри та спортивні вправи в даних умовах набувають ще більш дієвого впливу на організм дитини та дають змогу забезпечувати оптимальний руховий режим наших вихо­ванців, сприяти формуванню в них стійкого інтересу до рухової активності.