Логопедичний квест «Стежками дружби» у Краснокутському ДНЗ №1

Міжнародний День логопеда відзначається 14 листопада. З 2004 року фахівцями в галузі логопедії було вирішено щорічно організовувати заходи з виходом на міжнародний рівень. Їх метою є підвищення обізнаності широкої громадськості про важливі, доступні і ефективні методи корекційної роботи мовного апарату для всіх соціальних груп населення.
Напередодні свята 13 листопада 2019 року в Краснокутському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 1 був проведений логопедичний квест «Стежками дружби».
Педагоги закладу отримали консультацію «Словами граємо – мовлення розвиваємо», відвідали фронтальне логопедичне заняття «Стежками дружби», проведене вчителем-логопедом Світланою Моісеєвою.
Діти занурились у казкову подорож, виконуючи завдання квесту, який був спрямований на розвиток зв’язного мовлення дітей, фонематичного сприйняття, зорової уваги, пам’яті, мислення, уяви, теплих відносин між дітьми; розширення уявлень дітей про товариські відносини; розвиток творчих здібностей під час виконання завдань: артикуляційних, дихальних вправ, вправ на розвиток дрібної та загальної моторики.
Учасники заходу отримали задоволення, відчули дружнє плече і підтримку друзів під час виконання завдань квесту.
Всім присутнім пощастило не тільки подивитися на роботу, а й самим стати учасниками та відчути атмосферу таємничого моменту спілкування з логопедом.