«Малі Олімпійські ігри» в Краснокутському ДНЗ №1

        Дитячі свята завжди веселі, цікаві, захоплюючі і довгоочікувані. З яким захопленням чекають їх діти! Ви запитаєте «Чому?». Відповідь проста. Свято – це веселі дитячі очі, милі посмішки, буря оплесків, нескінченний завзятий сміх і емоційно позитивний заряд на довгий час.

           Так, 27 лютого в Краснокутському дошкільному навчальному закладі № 1  проведено традиційне фізкультурне свято «Малі Олімпійські ігри». Даний захід мав на меті познайомити дітей з історією і традиціями великого спорту, перейнятися духом олімпізму та продемонструвати свій спортивний хист.

          Дошкільники разом з інструктором з фізичної культури Микулінським О. І. пригадали елементи олімпійської символіки – прапор з олімпійськими кільцями та олімпійський вогонь. І після цього дітлахам було запропоновано позмагатися в силі, витривалості, швидкості та спритності. Були проведені наступні ігри та естафети: «Велогонки», «Переправа»,  «Гонка з м’ячем», «Комбінована естафета», «Не зівай».

         Цей захід дозволив не тільки створити умови для зміцнення здоров’я дітей, виховання вольових якостей, розвитку прагнення до перемоги і впевненості у власних силах, а й наблизити дошкільнят до дорослих Олімпійських ігор та відчути себе маленькими учасниками великої команди спортсменів України.